Jazykové technológie a nástroje

Spoločnosť Lingea vyvíja a používa vlastné jazykové nástroje a technológie, pomocou ktorých sme schopní vypracovať kvalitné preklady a korektúry.

Pod pojmom jazykové nástroje sa skrývajú sofistikované softvérové riešenia založené na znalosti prirodzeného jazyka. V súčasnosti ponúkame prekladové, jazykové a rečové nástroje.

Prekladové

Vysoká kvalita automatického prekladu zo svetových jazykov založená na umelej inteligencii a technológii neurónových sietí.

Jazykové

Podpora 30 jazykov pre fulltextové hľadanie, kontrolu a revíziu dokumentov, delenie slov či rozpoznanie jazyka. Vhodné pre vyhľadávače, textové editory, internetové obchody, informačné a knihovnícke systémy.

Rečové

Nástroje vhodné pre hlasovú komunikáciu s počítačom, mobilom či tabletom, hľadanie v audio a video súboroch alebo pre skvalitnenie výučby cudzích jazykov. K dispozícii pre češtinu, angličtinu, nemčinu a španielčinu.

Podrobnejšie informácie o našich technológiách nájdete tu.

Prevádzkové hodiny počas vianočných sviatkov 2019

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť na zmenu prevádzkových hodín...

viac tu

Prekladače Lingea pre ďalšie slovanské jazyky

Neurónové prekladače fungujú výborne, ak majú k dispozícii dostatok cvičných dát...

viac tu

Doménová adaptácia prekladača

V článku Nový prekladač Lingea sme vám predstavili nové verzie našich prekladačov založených na neurónových sieťach. Okrem iného sme sa zmienili aj o problematike prípravy prekladačov „na mieru“.

viac tu


Novinky z poslednej doby nájdete v archíve. ...