Tlmočenie

Viete, že slová majú moc otvárať dvere do nových svetov?

Tlmočenie je neodmysliteľnou súčasťou úspešnej komunikácie. Bez správnej interpretácie by sa mohli stratiť dôležité informácie, skresliť dojmy a premeškať obchodné príležitosti.

U nás chápeme, že tlmočenie je kľúč k porozumeniu a prepojeniu rôznych kultúr a národov, a preto vám pomáhame prekonať jazykovú bariéru.

Pre obchodné rokovania, školenia či zahraničné konferencie vyberieme profesionálneho tlmočníka s odbornými znalosťami a bohatými skúsenosťami. Pre rozsiahle akcie zostavíme celý tím tlmočníkov na mieru.

Zabezpečujeme nasledujúce služby:

  • konzekutívne tlmočenie – obchodné rokovania, školenia, workshopy;
  • simultánne tlmočenie – konferencie, kongresy s využitím kabín a ozvučovacej techniky;
  • súdne tlmočenie – sobáše, súdne konania;
  • sprievodné tlmočenie – obchodné cesty a stretnutia;
  • tlmočenie cez telefón/on-line – Skype, Microsoft Teams;
  • prenájom tlmočníckej techniky.

 

Skúsenosti, ktorým môžete dôverovať

Máme dlhoročné skúsenosti s poskytovaním kvalitných tlmočníckych služieb v najrôznejších odvetviach a v širokej škále situácií. Naši tlmočníci sú odborníci, ktorí nielen ovládajú jazyky, ale majú aj hlboké vedomosti v špecifických oblastiach, čo zabezpečuje správny prenos informácií vrátane drobných nuáns.

Nenechajte sa obmedziť jazykovou bariérou. Kontaktujte nás a objavte spoľahlivé a kvalitné tlmočnícke služby. Postaráme sa o to, aby vaše myšlienky, nápady a oznámenia dosiahli vytýčený cieľ, nech už ste kdekoľvek na svete.