Spolupráca

Chcete pracovať ako prekladateľ/tlmočník/korektor?

Do našich radov radi prijmeme kvalifikovaných, spoľahlivých a flexibilných spolupracovníkov s dlhoročnou praxou v odbore.

Svojich kolegov si starostlivo vyberáme! Po nezáväznej registrácii (pozri nižšie) vás budeme kontaktovať so žiadosťou o doplnenie ďalších potrebných údajov a vypracovanie skúšobného prekladu/skúšobnej korektúry. Overenie kvality vašej práce je podmienkou nadviazania vzájomnej spolupráce.

Aktívne a dlhodobo spolupracujúcim prekladateľom, tlmočníkom a korektorom ponúkame možnosť zakúpenia elektronických a knižných slovníkov Lingea za výhodné ceny.


Registrační dotazník

z jazyka do jazyka
v jazyce
v jazyce

Potvrzuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé, a souhlasím s jejich zařazením do databáze překladatelské společnosti Lingea s.r.o. Odesláním tohoto formuláře prohlašují, že jsem se seznámil/a s dokumentem „Ochrana osobních údajů“ dostupným zde a uděluji společnosti Lingea s.r.o. souhlas se zpracováním mých výše vyplněných osobních údajů na dobu dvou (2) let za účelem informování o pracovních příležitostech pro překladatele a tlumočníky. Jsem si vědom/a, že takto udělený souhlas mohu kdykoliv odvolat, že jsou mé údaje důvěrné a nebudou poskytnuty třetím osobám ani použity k jiným, zde neuvedeným účelům.