Spolupráca

Chcete pracovať ako prekladateľ/tlmočník/korektor?

Do našich radov radi prijmeme kvalifikovaných, spoľahlivých a flexibilných spolupracovníkov s dlhoročnou praxou v odbore.

Svojich kolegov si starostlivo vyberáme! Po nezáväznej registrácii (pozri nižšie) vás budeme kontaktovať so žiadosťou o doplnenie ďalších potrebných údajov a vypracovanie skúšobného prekladu/skúšobnej korektúry. Overenie kvality vašej práce je podmienkou nadviazania vzájomnej spolupráce.

Aktívne a dlhodobo spolupracujúcim prekladateľom, tlmočníkom a korektorom ponúkame možnosť zakúpenia elektronických a knižných slovníkov Lingea za výhodné ceny.


Registračný formulár

z jazyka do jazyka
jazyk
jazyk

Potvrdzujem, že mnou uvedené údaje sú pravdivé a súhlasím s ich zaradením do databázy prekladateľskej spoločnosti Lingea s.r.o. Odoslaním tohto formulára vyhlasujem, že som sa oboznámil/a s dokumentom „Ochrana osobných údajov“ dostupnom tu a udeľujem spoločnosti Lingea s.r.o. súhlas so spracovaním mojich vyššie uvedených osobných údajov po dobu dvoch (2) rokov s cieľom informovania o pracovných príležitostiach pre prekladateľov a tlmočníkov. Som si vedomý/á, že takto udelený súhlas môžem kedykoľvek odvolať, že sú moje údaje dôverné a nebudú poskytnuté tretím osobám ani použité k iným, tu neuvedeným účelom.